Česky Pусский Polski English

Varianty online pochůzkového systému TouchGuard

TouchGuard Basic

TouchGuard Basic Základní varianta online pochůzkového systému. Využívá standarního "chytrého telefonu" s operačním systémem Android a technologií NFC. Jako kontrolní body se používají NFC čipy.

Jako čtečku si lze vybrat z více než 50 typů telefonních přístrojů. Systém tedy není závislý na jednom typu přístroje, ale dokonce ani na výrobci telefonu, pokud splňuje 2 podmínky:

  • Operační systém Android
  • Technologie NFC

Pro zvýšení odolnosti "obyčejných telefonů" doporučujeme použít některé z ochranných pouzder. Ze zkušenosti víme, že ve většině provozů není třeba se obávat "křehkosti" telefonů. Pokud jste stále přesvědčeni, že by bylo vhodnější použít nějaký odolnější přístroj, zvolte z naší nabídky variantu TouchGuard Pro, který využívá odolných telefonů RugGear.

TouchGuard RG

TouchGuard Pro Online pochůzkový systém s rozšířenými funkcemi. Jako čtečka se používá odolný mobilní telefon RugGear s krytím IP 68 a technologií NFC. Lze použít několik variant telefonů, dle potřeb uživatele. Jako kontrolní body se používají NFC čipy.

Všechny tyto telefony podporují také GPS tracking, takže je možné sledovat pohyb pochůzkářů přes GPS. Aktuální poloha pochůzkářů i historie se ukládá na server, kde je lze údaje zobrazit na mapách.

Tuto verzi online pochůzkového systému, který využívá odolné telefony RugGear, lze dodat i jako certifikované pro provoz ve výbušném prostředí (ATEX). Jako kontrolní body se používají speciální certifikované NFC čipy.

SOS Tlačítko

SOS Tlačítko SOS tlačítko je aplikace určená pro jakýkoliv telefon s OS Android a slouží k odeslání tísňové zprávy (předvolenou SMS zprávou) do nadstavbového systému SIMPHONY.

Odesláním SMS zprávy do systému je možné spustit pochůzku strážnému na jeho mobilním telefonu s aplikací TouchGuard nebo proces hromadného vyrozumívání osob a tím přivolat pomoc



Get it on Google Play

TouchGuard Enterprise

TouchGuard Enterprise Řešení pro střední a větší společnosti umožňuje provozování online pochůzkového systému na vlastních serverech společnosti nebo námi provozovaný vyhrazený (dedikovaný) server. Při standardním řešení je server sdílen více uživateli. Každý uživatel má pochopitelně přístup jen ke svým datům bez jakékoliv možnosti vidět data jiného uživatele (zákazníka).

Jako pochůzkové terminály lze použít TouchGuard Basic, TouchGuard RG nebo libovolnou kombinaci těchto variant systémů. Nadstavbová aplikace je společná, liší se pouze použité přístroje (telefony).

Ukázka rozhraní aplikace